LATO 2022

 

 

RAINBOW TOURS – do 20 kwietnia:

ü  25% zaliczki

 ü  Bezpłatne odwołanie rezerwacji bez podania przyczyny w cenie 89 zł/os. – bez podania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów można wycofać wpłaconą na poczet rezerwacji zaliczkę do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. Zwrot zaliczki w postaci VOUCHERA do wykorzystania na inną, nową i dowolną imprezę turystyczna z oferty Rainbow – sezon Lato 2022

 ü  Rabat nawet do 400 zł (dotyczą osób pełnopłatnych, nie dotyczą osób zakwaterowanych na dostawkach oraz dzieci z obniżoną ceną zakwaterowania.

 ü  Bon dla lojalnych 200 zł (bonem o wartości 200 zł premiowani są Klienci, którzy zakupili indywidualnie imprezę turystyczną organizowaną przez Rainbow, a zrealizowali ją w okresie od 01.03.2019 r. (oferta Lato 2019) do 31.12.2021 r., z wyłączeniem zakupu: usług turystycznych obejmujących same przeloty, imprez turystycznych z dojazdem własnym oraz imprez turystycznych, których cena była niższa niż 1 000 zł/os.)

ü  Gwarancja Niezmiennej Ceny za 60 zł/os. (Usługa gwarantuje stałość ceny zakupionej imprezy turystycznej (z wyłączeniem kosztów wiz oraz kosztów związanych z realizacją programów imprez turystycznych objazdowych i  imprez turystycznych 7+7 „zwiedzanie i wypoczynek”) bez względu na zmiany:
-kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania;
-wysokości podatków lub opłat do usług turystycznych objętych umową, nałożonych przez podmioty, które nie biorą bezpośredniego udziału w realizacji imprezy turystycznej;
-opłat lotniskowych lub opłaty za wejście i zejście na ląd w portach oraz lotniskach;
-kursów walut mających znaczenie dla imprezy turystycznej.

 ü  Dodatkowy rabat dla Stałych Klientów 2/5%

 

ITAKA – Odnowa Cenowa:

ü  20% zaliczki

 ü  Gwarancja Niezmienności Ceny za opłatą (Usługę można dokupić najpóźniej w momencie potwierdzania rezerwacji ):

-69 PLN/os. dla imprez trwających do 1 tygodnia

 -99 PLN/os. dla imprez trwających powyżej 1 tygodnia

   

SUN&FUN – do 19 kwietnia:

 ü  Zaliczka 20%, dopłata do całości imprezy na 30 dni przed wylotem

ü  Bezpłatna zmiana rezerwacji do 45 dni przed wylotem GRATIS – do 45 dni przed wylotem można bezkosztowo, jednorazowo dokonać zmiany w rezerwacji – destynacji, terminu, hotelu, rodzaju pokoju, lotniska wylotowego lub części uczestników na imprezę turystyczną objętą regulaminem promocji. Promocja dotyczy imprez turystycznych na lato 2022 z terminem wylotu od 29 kwietnia 2022 r. do 31 października 2022 r.

 ü  PAKIET SUN&SAFE za 69 zł/os.:

-Bezpłatne odwołanie rezerwacji GRATIS – voucher w kwocie wpłaconej zaliczki

 -MULTI zmiana rezerwacji do 30 dni przed wylotem

 -Zmiana terminu w przypadku zachorowania na Covid-19

 -Gwarancja niezmienności ceny, w sytuacji wzrostów kursów walut, transportu lub opłat lotniskowych

 ü  Dodatkowy rabat 2% dla Stałych Klientów – dla  Klientów, którzy przedstawią dokument potwierdzający zakup i udział w co najmniej jednej imprezie turystycznej z datą wyjazdu od 1 stycznia 2015 r.

 

GRECOS HOLIDAY – Last Minute Lato 2022:

ü  30% zaliczki

 ü  Ubezpieczenie kosztów leczenia w wersji rozszerzonej za dodatkową opłatą + GRATIS usługa powrotu do Polski w przypadku kwarantanny bez zachorowania na Covid-19 – osoby, które wykupią ubezpieczenie kosztów leczenia w wersji Optymalne lub VIP otrzymują GRATIS od Organizatora usługę powrotu do Polski w przypadku skierowania na kwarantannę w Grecji lub na Cyprze na skutek kontaktu z osobą zarażoną SARS-CoV-2, przy czym sam Klient nie ma stwierdzonego zachorowania

ü  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa od 2,99% wartości rezerwacji  (z ochroną w zakresie zachorowania Covid-19 za 4,78%, z ochroną w zakresie chorób przewlekłych za 5,98%, z ochroną w zakresie chorób przewlekłych oraz zachorowania Covid za 7,77% wartości rezerwacji)

 ü  Gwarancja Niezmiennej Ceny za 100 zł/os. – cena rezerwacji nie ulegnie zmianie, nawet jeśli wzrosną ceny pali, opłat lotniskowych, kursy walut

 ü  Zestaw 2 Zmian za 39 zł/os. – usługa 2-krotnej bezkosztowej zmiany rezerwacji bez opłaty manipulacyjnej w sezonie 2022 wraz z 1-krotną zmianą rezerwacji na sezon 2023

 

 

EXIM TOURS – do 29 kwietnia:

 ü  Zaliczka 20%, dopłata do 100% wartości imprezy do 21 dni przed datą jej rozpoczęcia

 ü  Rabat do 600 PLN na osoby dorosłe w rezerwacji

 ü  Ekstra rabat do 30% dla osób dorosłych na dostawkach

 ü  Ekstra rabat do 100% na pobyt dzieci w wybranych hotelach

 ü  Super cena dla dzieci – od 99 zł dla infanta i od 599 zł za dzieci od 2 do 15 lat

 ü  Gwarancja Niezmienności Ceny aż do dnia wylotu za 79 zł/os. (zapewnia  utrzymanie    do  dnia  wyjazdu  ceny  z  dnia  zakupu  oferty.  Ewentualny  wzrost  kursów walut, transportu lub opłat lotniskowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę)

 ü  Dodatkowy rabat 2% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta

 

 REGO BIS – do 6 kwietnia:

 ü  15% zaliczki, dopłata reszty do 30 dni przed wyjazdem/wylotem

 ü  Gwarancja Bezproblemowej Zmiany za 39 zł/os. (obejmuje jednokrotną zmianę w rezerwacji, tj. destynacji bądź hotelu, do 21 dni przed planowanym wyjazdem/wylotem oraz jednokrotną zmianę uczestnika do 21 dni przed planowanym wyjazdem/wylotem. Przy wyborze innej oferty będzie obowiązywała jej cena z dnia zakładania rezerwacji (wyjazdy autokarowe oraz czarterowe)

ü  Gwarancja Słonecznego Spokoju za 69 zł/os. – rezygnacja do 25 dni przed wyjazdem/wylotem (pozwala na bezkosztową anulację rezerwacji do 25 dni przed wyjazdem/wylotem bez podania przyczyny. Zwrot wpłaty dokonywany jest do 14 dni od daty zgłoszenia anulacji)

 ü  Gwarancja Niezmienności Ceny za 49 zł/os.

 ü  Rabat dla dziecka nawet do 50% na wybranych destynacjach

 ü  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za 40 zł/os.

 ü  Ochrona ubezpieczeniowa od wyjścia do powrotu do domu

 ü  Dodatkowy rabat 2% dla Stałych Klientów

 

 

ZIMA 2022/23

 

 RAINBOW TOURS – do 20 kwietnia:

 ü  10% zaliczki

 ü  rabaty do 800 zł

 ü  bezpłatna zmiana rezerwacji w wersji „Komfort”, czyli do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy GRATIS

 ü  ubezpieczenie od rezygnacji T.U. Europa w wersji podstawowej za 39 zł/os. lub w wersji rozszerzonej o rezygnację z powodu Covid-19 (obejmuje zachorowanie i kwarantannę) 59 zł/os.

 ü  parking przy lotnisku za 1 zł

 ü  usługa przyspieszonej odprawy – Pakiet Komfort za 39 zł/os. (Usługa dostępna dla wylotów z lotniska w Warszawie, Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku. Obejmuje połączenie usługi Fast Track (przyspieszonej odprawy) oraz możliwość skorzystania z saloników lotniskowych z napojami i przekąskami w godzinach ich otwarcia. Usługa dostępna tylko wraz z zakupem imprezy turystycznej objętej promocją)

 ü  dla posiadaczy Karty Stałego Klienta 2% rabatu

 ü  dla otrzymujących newsletter lub sms 1% rabatu

ü  bony dla lojalnych Klientów: 2 typy Bonów z możliwością realizacji:

-na dowolną imprezę turystyczną z oferty Egzotyka 2022/23 – wartość Bonu 200 zł

 -dodatkowo na wycieczki objazdowe oraz imprezy 7+7 z oferty Egzotyka 2022/23 – wartość Bonu 200 zł