O nas

 

Pełna zabytków Europa, dzika Afryka lub tajemnicza Azja? Herodot zabierze Państwa w każdy zakątek świata. Jak mówi R. Kapuściński w książce Podróże z Herodotem: 

  Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej"  

Taką pasją do podróży chcemy Państwa zarazić:)

 Witamy na naszej stronie internetowej!

 

            Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz miła i profesjonalna obsługa są naszym atutem. Staramy się spełnić wszelkie oczekiwania, aby każdy Klient został w pełni usatysfakcjonowany z wykupionej usługi. Korzystając z naszej strony internetowej mogą Państwo nie wychodząc z domu zamówić on line wybraną imprezę turystyczną, po złożeniu przez Państwa rezerwacji, skontaktujemy się w celu dopełnienia formalności.Posiadamy propozycje wyjazdów znanych i sprawdzonych touroperatorów oraz przewoźników. W ofercie biura znajdują się zarówno objazdowe i pobytowe wyjazdy rodzinne, podróże indywidualne i grupowe, wyjazdy o charakterze pielgrzymkowym i leczniczym, krótkie i pełne wyśmienitej zabawy wyjazdy sylwestrowe, jak również wielodniowe rejsy po wszystkich morzach świata.


               Podróż poślubna, to podróż niezapomniana, jedyna i niepowtarzalna. Wymarzony rejs, po morzach i oceanach, czy też ekskluzywny wypoczynek na Malediwach…?   Zapraszamy Młode Pary, z świeżym aktem zawarcia związku małżeńskiego, a z pewnością znajdziemy ofertę ze specjalnym pakietem dla Nowożeńców.

Oprócz imprez pakietowych, Herodot proponuje również samodzielne przecieranie szlaków, czyli Ty decydujesz jak podróżujesz!  

   
Przygotujemy dla Państwa wyprawę „od A do Z” rezerwując miejsca w hotelu, bilety lotnicze, promowe, transfery z lotniska, jak również zadbamy o Państwa czas na miejscu, rezerwując  imprezy kulturalne np.  koncerty, musicale, przedstawienia teatralne. Czy też bilety do parków rozrywki, np. Bilety do Disneylandu,  czy też romantyczne rejsy, np. Rejs po Sekwanie w Paryżu…itp. 
Serdecznie zapraszamy :)
Autokarem, czy samolotem - podróżuj z Herodotem:)

 

Oprócz oferty typowo turystycznej oferujemy również: 

  • bilety lotnicze rejsowe w specjalnych taryfach dla młodzieży i studentów
  • bilety międzynarodowej komunikacji autokarowej
  • tanie bilety lotnicze oraz przeloty czarterowe
  • bilety promowe
  • ubezpieczenia turystyczne SIGNAL IDUNA, EUROPA 
  • karty PLANETA MŁODYCH gwarantujące ubezpieczenie oraz zniżki wszystkim od 6 do 33 lat
  • karty EURO 26
  • rezerwacja hoteli, mieszkań, apartamentów
  • wynajem samochodów osobowych w Polsce i za granicą